0
clear
  • Időjárásálló burkolat, PVC Dobozok
  • -20%
  • -20%
Időjárásálló burkolat, PVC Dobozok

Időjárásálló burkolat, PVC Dobozok

HUF 2373.30

Összeg
Tova elérhető

Ár : Egyes Szabványok : UL Száma Bandák : 2 Tömítés Anyaga : Polimer/Harmadik Fél Cikkszám : Időjárásálló burkolat Magassága : 1-1/16" Fedél Stílus : Egyéni Záró Beépítési helyzet : Függőleges Szerelés Doboz : PVC Doboz Szín : Szürke, Szélesség : 4-3/4" Szélesség : 5" a Származási Ország (változhat) : Egyesült Államok. 'Időjárásálló burkolat, Beépítő Doboz, MŰANYAG Doboz, Használható GFCI Tartályok Kapcsol, Beépítési helyzet Függőleges, Fedél Stílus Egyéni Záró Száma Bandák 2, Tömítés Anyaga Polimer/Harmadik Fél, a Borító Anyaga PVC, Szürke Színű, Magassága 1-1/16., Szélessége 5., Mélység 4-3/4., Szabványok UL, magában Foglalja a Hardver, mind a Tömítés '.

További információ

A kategória legjobb ajánlatai

Ár : Egyes Színek Kód : None Hordó Hossza : Rövid Lemez Anyaga : Tin Tétel : Egy Lyuk Húz Tömörítés Csatlakozó Nyelv Stíl: Gyűrű Lyukon : Nincs Anyaga : Réz Csatlakozó Típ:

Kapcsolat Típ: Kulcsos LC.Rost Típusa : OM3 / OM4, OM2, OM1, valamint OS1 / OS2 Anyag : CirkóniumOxid Kerámia.Adapter, Szín : Gesztenyebarna.Szabványok Találkoztam : Ro HS konform.Meg

Rost Típusú OM3 Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

Rost Típusa : OS2 Csatlakozó 1 Típ: MPO Nő.Környezet : Beltéri.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5), TIA / EIA568C..

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 TípMPO a NőCsatlakozó 2 TípMPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA /

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 Típ: MPO a NőCsatlakozó 2 Típ: MPO Nő.Környezet : Beltéri.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

Rost Típusa : OM3 Csatlakozó 1 TípMPO a NőCsatlakozó 2 TípMPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA /

Rost Típusú OM3 Csatlakozó 1 TípMPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045, (FOCIS5), TIC

Ár : Egyes Hz : 50 / 60 Kapcsolatba Anyaga : Ezüst Ötvözet Cikkszám : Zárt Teljesítmény Relé HP @ 240 V : 3 Kapcsolatot Erősítő Értékelés (Induktív) : 25 A @ 220 VAC HP @ 120

Oltár elé típ: Univerzális Folyosón, a Termék Típusa : a Sor Végére Kap.Sub Márka : NetNem Tartalmaz, Teljes Szélesség (Be.) : 44.9 Szín : Fekete, Teljes Magasság (.) : 91...

Rost Típusa : OM3 Csatlakozó 1 Típ: MPO a NőCsatlakozó 2 Típ: MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TI

Termék Típ: Alumínium, KábelÉk.Környezet : Beltéri / Kültéri.Használható : Kábelek egy Lóhere Konfigurációs w / Kábel Átmérője 31ig,35mm.Ellenállás Tulajdonságok Tűzá

Alkalmazás biztosítása vezeték, kábel köteget sokoldalú szerelési, hogy élek.Ideális autók, vonatok, nehéz berendezések, teherautók, valamint a napenergia alkalmazások.Termék

Rost Típusú OM3 Csatlakozó 1 TípMPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045, (FOCIS5), TIC

Polipropilén.UL 105 C hőmérséklet értékelés.Lekerekített felület megakadályozza, hogy kárt vezeték szigetelés.A műanyag persely együtt használják locknut, hogy megvédje vez

Patch Panel Lakás.Csatlakozó Típusa Árnyékolatlan.Kikötők száma 48 Modul TípMiniCom.Azonosító TípÖntapadós Címke.A MiniCom, Nagy Sűrűségű Moduláris Patch Panel elfogadja,

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5)

Rost Típusa : OM3 Csatlakozó 1 Típ: MPO a NőCsatlakozó 2 Típ: Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja a TIA / EIA568C...

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 Típ: MPO a NőCsatlakozó 2 Típ: MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TI

Rost Típusa : OM3 Csatlakozó 1 Típ: MPO a NőCsatlakozó 2 Típ: MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TI

Alkalmazás biztosítása vezeték, kábel köteget sokoldalú szerelési, hogy élek.Ideális autók, vonatok, nehéz berendezések, teherautók, valamint a napenergia alkalmazások.Termék

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5)

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

Alkalmazás Realtime patch területen monitoring, valamint a láthatóság a fizikai infrastruktúra kapcsolat a rendszer jobb megbízhatóság, biztonság, kapacitás menedzsment.Termék T

Please wait...