0
clear
  • A 10GBase-ER SFP+ Adó, 10G 1550nm SMF, akár 40 km-re, Kompatibilis a Cisco SFP-10G-ER, Meraki, Ubiquiti UniFi, Mikrotik, Netgear, D-Link, Supermicro, TP-Link, Broadcom, Linksys Többet.
  • -20%
  • -20%
A 10GBase-ER SFP+ Adó, 10G 1550nm SMF, akár 40 km-re, Kompatibilis a Cisco SFP-10G-ER, Meraki, Ubiquiti UniFi, Mikrotik, Netgear, D-Link, Supermicro, TP-Link, Broadcom, Linksys Többet.

A 10GBase-ER SFP+ Adó, 10G 1550nm SMF, akár 40 km-re, Kompatibilis a Cisco SFP-10G-ER, Meraki, Ubiquiti UniFi, Mikrotik, Netgear, D-Link,

HUF 16198.65

Összeg
Tova elérhető

Áramingadozásokat hatálya alá tartozó, a nap.SZAKÉRTŐ TECHNIKAI SEGÍTSÉGET : Igazi szakértők 24/7, hogy segítsen a set-up, kapcsolódási problémák, hibaelhárítás, sokkal több. .Adatátviteli Sebesség : 10 G.Hullámhossz : 1550 nm; Elérés : akár 40 km-re.Rost Típus : Dual LC single-mode fiber.Széles körű Kompatibilitás - a Cisco, Ubiquiti, Netgear, D-Link, TP-Link, Linksys, Broadcom, Edge-core, EMC, F5, Meraki, Mikrotik, Norkia, QTC, Supermicro, valamint az Egyéb Nyitott Kapcsolók.Mi egy professzionális gyártó fogadja szabott parancsot.Ha szükséges, kérjük, írjon nekünk a testre szabott SKU, hogy megfeleljen az ön igényeinek.Termék kerül kiszállításra Kínából.

További információ

A kategória legjobb ajánlatai

10 Gb E nagy sávszélességkábellel csatlakozik egy kapcsoló, szerver, HÁLÓZATI kártya, vagy a készülék a Network Attached Storage (NAS), Storage Area Network (SAN), valamint a High

Kompatibilis a Szövetséges ATSPSX 1000 Base SX SFP, LC, 850nm, PPA, 550m.SFP Adó, 1,25 G SFP, 1000 GBASESX SFP, PPA, 850nm, LC duplex csatlakozó, 550 Méter.Kompatibilis a Cisco.Jeirdtul

✅ Ezt a kapcsolót a csomag tartalmazza a következő elemeket tartalmazza; egy 8port optikai kapcsoló, tápegység, nyolc singlemode SFP modulok, mint látható, a termék képek.Zero co

EXSFP10 GESR.Fő Features Limited Garancia : 3 Year Manufacturer / Szállító : Veledion Hálózat Upgrades Manufacturer Rész Száma : EXSFP10 GESRAOManufacturer Honlap Címe : Márkanév

FC / PCFC / PC,Simplex,Singlemode,2 Méter.Kompatibilis az összes szabványos száloptikai berendezések, csatlakozók.Kerámia csatlakozók biztosítják, alacsony jel veszteség, nagy meg

Kompatibilis OEM Part Number(s) TRX100113 / 6 Infinera TRX100113 / 6 Kompatibilis TAA Kompatibilis a 10 GBaseCWDM SFP+ Adó (SMF 1490nm 80km LC DOM).Ez Infinera TRX100113 / 6 kompatibilis SF

Egyenértékű OEM Rész Száma : GLCBXU 1000 BASEBXU BiDirectional 10km SMF 1310nm / 1490nm SFP 100% os OEM Kompatibilis.Eléri, vagy meghaladja az OEM előírásoknak, valamint az MSA ipa

4 Csomag 10 GBaseSR SFP LC Multi Mode adatátviteli Sebesség : 10 G; Hullámhossz : 850 nmes MultiMode modul; Port Típ: LC / UPC; Elérés : akár 300m segítségével 50 / 125um MultiMode

Mód UTP Fél vagy Teljes Duplex.Adatátviteli Sebesség (mb / s) 10 / 100 M, az AutomatikEgyeztetés.Optikai hullámhossz (nm) 1310 Rost Típ(mikron) Egyetlen Mód, 9 / 125 Max Távol

Ubiquiti SFP+ 10 Gbps Kétirányú UFSM10 GS SingleMode Fiber Modul (1 Pár).A távolsági fut 300+ méterre, használja UFiber 1 G, vagy 10 G egyetlen mód moduljai, Kétirányú modellek m

Please wait...